Naprawa pralek Bauknecht Poznań

Naprawa pralek Bauknecht to nasza specjalność. Jeśli w Państwa domu zdarzyła się usterka urządzenia, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy profesjonalną naprawę.

Korzystamy z części zamiennych wybranych przez klienta. Może być to oryginalny element lub tańszy zamiennik z wyższej półki. Dbamy o wysoką jakość naszych usług, dlatego nie korzystamy z tanich części kiepskiej jakości. Na naprawę otrzymujecie Państwo roczną gwarancję.

Jak zamówić usługę?

Wystarczy wybrać nasz numer telefonu i ustalić termin, w którym pracownik zjawi się u Państwa i zdiagnozuje awarię. Zwykle naprawiamy usterkę na miejscu, dlatego po zaakceptowaniu wyceny przez klienta przystępujemy do pracy. Większość awarii pokonujemy w jeden dzień, aby klient szybko odzyskał sprawny pralkę Bauknecht.

Pracujemy na terenie Poznania oraz okolic. Dzięki temu unikacie Państwo kłopotliwego transportowania urządzeń do serwisu.

Jeśli po przedstawieniu wyceny z jakiegokolwiek powodu zrezygnujecie Państwo z naprawy urządzenia, pobierana jest opłata za diagnozę przeprowadzoną przez naszego pracownika.

Dajemy gwarancję na wykonane usługi, a naprawę przeprowadzamy u klienta.